Hatay İlçeleri Sağlık Kurumları ve Hizmetleri ile Kahramanmaraş Geçici Yerleşim Alanları Hızlı Değerlendirme Raporları | TARIMIN SESİ

             HABER ARŞİVİ    |    GÜNCEL    |    EKONOMİ    |    GIDA-TARIM-HAYVANCILIK    |    SAĞLIK    |    KÜLTÜR SANAT    |    SPOR


Hatay İlçeleri Sağlık Kurumları ve Hizmetleri ile Kahramanmaraş Geçici Yerleşim Alanları Hızlı Değerlendirme Raporları


TTB Hatay İlçeleri Sağlık Kurumları ve Hizmetleri ile Kahramanmaraş Geçici Yerleşim Alanları Hızlı Değerlendirme Raporları Yayımlandı

 

Türk Tabipleri Birliği (TTB) Olağandışı Durumlarda Hızlı Değerlendirme ve Müdahale Ekibi’nin hazırladığı Hatay ilçeleri sağlık kurumları ve hizmetleri ile Kahramanmaraş geçici yerleşim alanları hızlı değerlendirme raporları yayımlandı.

Hatay ilçeleri sağlık kurumları ve hizmetleri hızlı değerlendirme raporunda Belen, Dörtyol, Erzin, Hassa, Kırıkhan, Kumlu ve Reyhanlı ilçelerindeki birinci ve ikinci basamak sağlık hizmeti veren kurumların durumları değerlendirildi. Raporun sonunda Hatay ilçelerindeki çadır ve konteynır kentler ile hastanelerin haritaları yer aldı.

Kahramanmaraş Doğukent Stadyum, Kılavuzkent Millet Bahçesi, Kuyumcukent Erbakan ve Tüvtürk çadır kentleri ile Karaziyaret, Karacasu, Saim Çotur ve Batıpark konteynır kentlerine ilişkin hızlı değerlendirme raporlarında ise ilk olarak alanların tanımlayıcı bilgileri, demografik yapıları, temel gereksinimleri, altyapıları ele alındı. “Sağlık Hizmetleri” başlığı altında alanlar, ekipler, hizmetler ve gereksinimler değerlendirilirken; raporlar, gereksinimlerin ve öncelikli yapılması gerekenlerin sıralanmasıyla son buldu.

“TTB 6-9 Mart 2023 Hatay İlçeleri Sağlık Kurumları ve Hizmetleri Hızlı Değerlendirme Raporu” için tıklayın.

“TTB 10 Mart 2023 Kahramanmaraş Doğukent Stadyum Çadır Kenti Yaşam Koşullarının Hızlı Değerlendirme Raporu” için tıklayın.

“TTB 10 Mart 2023 Kahramanmaraş Kılavuzkent Millet Bahçesi Çadır Kenti Yaşam Koşullarının Hızlı Değerlendirme Raporu” için tıklayın.

“TTB 10 Mart 2023 Kahramanmaraş Kuyumcukent Erbakan Çadır Kenti Yaşam Koşullarının Hızlı Değerlendirme Raporu” için tıklayın.

“TTB 10 Mart 2023 Kahramanmaraş Tüvtürk Çadır Kenti Yaşam Koşullarının Hızlı Değerlendirme Raporu” için tıklayın.

“TTB 11 Mart 2023 Kahramanmaraş Karaziyaret, Karacasu, Saim Çotur, Batıpark Konteyner Kentleri Yaşam Koşullarının Hızlı Değerlendirme Raporu” için tıklayın.

 

Paylaş :

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

 
  FLAŞ HABER

  HABER ARA
 
 
  
  YAZARLAR
   
  FLAŞ HABER 


 
 
ANASAYFA İLETİŞİM KÜNYE GÜNCEL HABERLER SİYASET HABERLERİ SPOR HABERLERİ GİZLİLİK İLKELERİ

 

tariminsesi.com | Kurumsal Web Sitesi | Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
tariminsesi.com © Copyright 2013-2023 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA